بخشی از پروژه های انجام شده

دوربین اسپید دام

1344185241_l6336609535010

دوربین های اسپید دام (PTZ) : دوربین های اسپید دامقابلیت کنترل از را دور را دارا هستند. این کنترل شامل زوم کردن ، تغییر زاویه دوربین به صورت افقی و عمودی می باشد. فوکوس این دوربین ها به صورت اتوماتیک پس از حرکت تنظیم می شود. مقدار بزرگ نمایی و زاویه حرکت این دوربین ها در مدل های مختلف باهم متفاوت است. توجه داشته باشید که دوربین های PTZ با قابلیت زوم زیاد (بالای ۲۰X) معمولا برای استفاده در مکان های بزرگ مثل سوله ها ساخته شده اند.

استفاده از این نوع دوربین های در یک اتاق کوچک هیچ گونه کارایی نداشته و فقط باعث هدر دادن سرمایه خواهد شد. قیمت دوربین های PTZ نسبت به دیگر دوربین های بسیار بالاتر بوده و استفاده از آنها را تا حد زیادی محدود کرده است.

از دیگر خصوصیات دوربین های PTZ امکان تعریف کردن پری ست (Preset) برای دوربین است. پری ست در واقع نقاطی هستند که دیدن انها برای شما دارای اهمیت است. برای مثال در یک کارگاه شما می توانید زاویه دید دوربین را برای دید هر میز کار به صورت یک پری ست تعریف کرده و سپس تنها با وارد کردن عدد پری ست دوربین به طور خودکار به سمت میز کار مربوطه چرخیده و تصویر دلخواه شما را نشان خواهد داد.

درباره‌ی شرکت آذران ارتباط آرتا

معتبر ترین شرکت نصب دوربین های مدار بسته در اردبیل

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*