بخشی از پروژه های انجام شده

دستگاه DVR آنالوگ

Exif_JPEG_PICTURE

DVR   یا دستگاه ضبط دیجیتال تصاویر ویدئویی یک ضبط کننده دیجیتال تصاویراست که تصاویر آنالوگ را از دوربین های مدار بسته دریافت می کند و آنها را دیجیتالی کرده و به صورت الکترونیکی ذخیره می کند. رایج ترین وسیله برای ذخیره سازی یک داریو هارددیسک است که در بیشتر کامپیوتر های شخصی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

یک دستگاه DVR دارای ویژگی های زیر است:

ضبط تصاویر تا حدود ۲۵ فریم در ثانیه که چنانچه تعداد فریم ها را پایین بیاوریم ، مدت زمان تصویر ضبط شده افزایش یافته و ما تعداد روز بشتری تصویر خواهیم داشت. تصاویر ضبط شده توسط این دستگاه روی دیسک های مغناطیسی ویا همان هارد های کامپیوتری ذخیره می شود.

اکثر دستگاه های DVR قابلیت اتصال میکروفون برای ضبط صدا های اطراف را دارا می باشند . این نوع میکروفون های در فضای بسته تا چند ده مترمربع را پوشش داده و بخوبی صدا ها را جمع آوری میکند.

 

این دستگاه در سه نوع رایج ۴-۸-۱۶ کاناله موجود می باشد.

 

اتصال به اینترنت: تعدادی از دستگاه های DVR قابلیت اتصال به اینترنت را داشته و می توان با تنظیمات خاصی و همچنین فراهم کردن بستر برای انتقال تصویر، تصاویر را به دنیای اینترنت انتقال داده و از هر جای دنیا می توان با در دست داشتن کد امنیتی ، تصاویر دوربین ها را نظاره کرد.

 

 

Advanced search جستجوی پیشرفته بر اساس زمان و یا بر اساس رادار حرکتی. بیشتر ضبط کننده های پیشرفته گراف ردیابی را نشان می دهند و بنابراین شما می توانید دانسیته حرکت را در سرتاسر روز مشاهده کنید.

 

Back up local & remote پشتیبان گیری تصاویر از راه دور و یا درمحل دی وی آر. در حالتی که شما نیاز دارید یک ویدئو به عنوان شاهد یا مدرک تهیه کنید، این امکان را در اختیار دارید تا ویدئویی که  مستقیماً بر روی کامپیوتر شما درحال ضبط شدن است را دانلود کنید تا آن را بر روی دیسک ضبط و یا بر روی فلش USB ثبت کنید.

 

 

MASKING. می توانید از این ویژگی استفاده کنید تا در حین ضبط کردن تصاویر، بعضی مناطق مورد نظر را از دید دوربین پنهان کنید و یا از عملکرد ردیابی حرکتی برای نواحی معینی از میدان دید دوربین صرف نظر کنید تا بتوانید مناطقی را که می خواهید از کل منطقه تحت نظر دوربین حذف کنید.

 

User management امکان ایجاد سطوح ورودی access levels متفاوتی را بر روی سیستم شما فراهم می کند. برای مثال یک کاربر می تواند مدیریت اصلی administrator برای dvr باشد در صورتی که کاربر دیگری می تواند تنها اجازه داشته باشد که تصاویر ضبط شده را مشاهده کند.

 

 

پیام هشدارهای مختلفی می توانند طوری تنظیم شوند که هنگامی که دوربین حرکتی motion را مشاهده می کند و یا قطع شدن عمل تصویر برداری video loss وجود داشته باشد، از طریق ایمیل به شما اطلاع دهند و یا آژیر صدا را به راه اندازند.

 

در مورد دوربین های گردان ptz، می توانید تنظیمات مربوط به موقعیت دوربین و زوم آن را مستقیماً از طریق DVR با استفاده از ریموت کنترل و یا کنترل پنل internet access control panel انجام دهید.

درباره‌ی شرکت آذران ارتباط آرتا

معتبر ترین شرکت نصب دوربین های مدار بسته در اردبیل

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*